HLAVNÁ STRÁNKANAPÍŠTE NÁMKONTAKT
VIDEOPRODUKCIA   VIDEOPRODUKCIA
VIDEO   SVADBY - videoklipy
VIDEO   STUŽKOVÉ - videoklipy
VIDEO   VIDEOKLIPY
VIDEO   FIREMNÉ AKCIE
diela umelcov   UMELECKÉ DIELA


VIDEOPRODUKCIA - VIDEOKLIPY


Porfyria - Residence Of Emptiness

http://www.porfyria.com

článok na bazinaweb.wu.cz... :
...teraz o videoklipe residence of emptiness - kde ste natáčali, koľko vám to celé trvalo dať dokopy...
Takže. Klip sa natáčal v jednej nedostavanej strašidelnej budove u nás v Bystrici a čiastočne aj v temných lesoch v okolí. Samotné natáčanie trvalo dva dni a strih niečo vyše týždňa. Celé to má na svedomí náš známy Rado Janiš, za čo by sme mu radi poďakovali. Videoklip bol natočený v máji 2006, momentálne sa snažíme dohodnúť s televíziami o jeho distribúcii.
- tak táto správa ma celkom zaujala. Povieš mi o tom viac ? Ako ste dopadli ?
Zatiaľ bol klip odvysielaný na Óčku v relácii Madhouse a párkrát aj v bystrickej regionálnej T.V. Marika.

článok na milan-skoda.cz...:
...
na kontě máte i klip ke skladbě Residence of Emptiness. Bylo jeho pořízení nákladné? Pokud by byla možnost, točili by jste znovu, vyplatí se to?
Klip nás posunul dál, vidělo ho už spousta lidí a jsme s ním spokojení. Náklady na jeho pořízení byly opravdu minimální, protože nám ho tvořil kamarád, který má bohaté zkušenosti a super vybavení. S jeho prcí jsme spokojeni a pokud se naskytne další příležitost, chtěli bychom další klip točit znovu

link na youtube.com...

...


Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 85mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 50mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 24mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 14mm T3.1 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K..

Ronin je profesionálny 3- osový stabilizačný systém určený pre filmovú výrobu. Spoľahivo stabilizuje DSLR fotoaparáty a videokamery pri pohybe, v chôdzi, behu a podobne. DJI Ronin je špičkový kreatívny nástroj, ktorý výrazne zvyšuje tvorivé možnosti kameramana pri vysokom pracovnom komforte.

Glidecam X-10 je vysokokvalitný, sofistikovaný systém pre stabilizáciu videokamery do hmotnosti 4,5kg - Pozostáva z Glidecam vesty a dvojitého stabiliziačného ramena - Systém je určený pre použitie so stabilizátormi Glidecam XR-2000, Glidecam XR-4000, Glidecam HD-2000, Glidecam HD-4000

 © RADKOSLAVKO 1998 - 2018