HLAVNÁ STRÁNKANAPÍŠTE NÁMKONTAKT
VIDEOPRODUKCIA  VIDEOPRODUKCIA
VIDEO SVADBY - videoklipy
VIDEO STUŽKOVÉ - videoklipy
VIDEO VIDEOKLIPY
VIDEO FIREMNÉ AKCIE
diela umelcov UMELECKÉ DIELA


VIDEOPRODUKCIA - VIDEOVIZITKY


Absolutum Boutique Hotel ****
- Absolutum Boutique Hotel je nově zrekonstruovaný hotel v Praze se stylovou restaurací Fresh Restaurant Salut, konferenčním centrem a wellness studiem.

nádejná speváčka Mária Ješíková z Udiče

Ing. Vladimír Ozimý
- Člen Slovenskej komory daňových poradcov, špecialista na dane a účtovníctvo vo vydavateľstve Poradca podnikateľa. Aktívne prispieva do odborných časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa (DÚPP), Dane a Účtovníctvo (DaÚ) a Daňový špeciál. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch a venuje sa lektorskej činnosti. Denne v rámci daňovej pohotovosti poradí cez telefón niekoľkým desiatkam našich zákazníkov.

Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD.
- Venuje sa spracovaniu účtovníctva a miezd, poradenstvu, zakladaniu a likvidácii obchodných spoločností. Na Univerzite Komenského učil účtovníctvo a daňovníctvo, píše odborné články do odborných časopisov, venuje sa lektorovaniu v oblasti daní a účtovníctva a vydal aj knižné publikácie ako napr. Splatná a odložená daň z príjmov podľa národnej a nadnárodnej úpravy účtovníctva a Internetový obchod.

...


Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 85mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 50mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 24mm T1.5 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K.

Špeciálny profesionálny Cine objektív Samyang XEEN 14mm T3.1 Cinema Lens - CANON EF pre film a high-end video vrátane 4K..

Ronin je profesionálny 3- osový stabilizačný systém určený pre filmovú výrobu. Spoľahivo stabilizuje DSLR fotoaparáty a videokamery pri pohybe, v chôdzi, behu a podobne. DJI Ronin je špičkový kreatívny nástroj, ktorý výrazne zvyšuje tvorivé možnosti kameramana pri vysokom pracovnom komforte.

Glidecam X-10 je vysokokvalitný, sofistikovaný systém pre stabilizáciu videokamery do hmotnosti 4,5kg - Pozostáva z Glidecam vesty a dvojitého stabiliziačného ramena - Systém je určený pre použitie so stabilizátormi Glidecam XR-2000, Glidecam XR-4000, Glidecam HD-2000, Glidecam HD-4000

 © RADKOSLAVKO 1998 - 2018